Megmar

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

previous arrow
next arrow
Slider

Tworzymy i dostarczamy naszym Klientom specjalistyczne preparaty chemiczne wykorzystywane m.in. w procesach przemysłowych i produkcyjnych.

Tworzone przez nas produkty chemiczne odznaczają się najwyższą jakością, która zapewnia zwiększenie rentowności procesów produkcyjnych, a także ma istotny wpływ na trwałość i żywotność urządzeń, w których stosowane są nasze preparaty chemiczne. Nasza oferta obejmuje zarówno produkty dedykowane, tworzone w oparciu o wymagania Klientów, jak i skomponowane przez Megmar, ustandaryzowane preparaty chemiczne, przeznaczone do stosowania w odniesieniu do realizacji konkretnych celów takich jak uzdatnianie wody, zmniejszenie emisji spalin, oczyszczanie ścieków przemysłowych, czy nakładanie powłok wysokospecjalistycznych. Zapewniamy naszym Klientom nie tylko najwyższej jakości produkty chemiczne, ale również pełną obsługę w zakresie szkoleń i nadzoru nad stosowaniem naszych preparatów. Charakteryzuje nas otwartość, kreatywność i pełna elastyczność w podejściu do oczekiwań naszych Klientów.

 

Kierujemy się kodeksem postępowania, który stanowi podstawę prowadzenia przez nas działalności gospodarczej i proekologicznej. W jego ramach sformułowaliśmy misję Megmar i określiliśmy wizję jej wdrażania:

Wizja

MEGMAR buduje wartość rynkową poprzez tworzenie najlepszych produktów chemicznych dla naszych Klientów, Partnerów i społeczeństwa dzięki innowacyjności i współpracy z innymi przedstawicielami sektora prywatnego oraz sektora publicznego.

Misja

MEGMAR angażuje się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz wypracowanie najlepszych wyników finansowych z zastosowaniem zasad odpowiedzialności społecznej oraz ochrony środowiska naturalnego.

Podstawowe zasady działania MEGMAR

 1. Prowadzenie działalności gospodarczej w sposób etyczny i uczciwy.
 2. Nieustanne doskonalenie poprzez odpowiedzialne zarządzanie ukierunkowane na rozwój biznesowy i odpowiedzialność społeczną firmy.
 3. Tworzenie najlepszego zespołu, który razem pracuje nad wytwarzaniem innowacyjnych produktów chemicznych i ich wdrażaniem w polskich i międzynarodowych warunkach.
 4. Tworzenie „produktów na miarę”, czyli chemii przemysłowej zorientowanej precyzyjnie na zapotrzebowanie Klientów.
 5. Dbałość o efektywność ekologiczną, co pozwala Partnerom i Klientom na wzrost gospodarczy przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii i wody oraz eliminowaniu odpadów i emisji toksycznych substancji.
 6. Tworzenie produktów chemii przemysłowej dostosowanych do wyzwań społecznych, szczególnie w obszarze ochrony środowiska.
 7. Traktowanie bezpieczeństwa interesariuszy - pracowników, dostawców, nabywców i społeczeństwa – jako priorytetu, do którego realizacji dostosowane są wszystkie działania firmy.  

 

Doświadczenie

Od ponad 15 lat produkujemy i dostarczamy preparaty chemiczne do największych zakładów przemysłowych aktywnych na polskim rynku: energetycznym, ciepłowniczym, górniczym, petrochemicznym i hutniczym. Nasze produkty wykorzystywane są również z powodzeniem przez spółki działające w branży: papierniczej, meblarskiej i motoryzacyjnej.

Wśród naszych stałych Klientów wskazać można zarówno na podmioty mające strategiczne znaczenie dla polityki energetycznej w Polsce i Europie, jak i podmioty działające na rynkach lokalnych, wykorzystujące produkty Megmar w celu poprawy wydajności, zwiększenia jakości produkcji lub optymalizacji kosztów eksploatacji stosowanych instalacji i urządzeń.

Więcej

Ekologia

Dbałość o środowisko naturalne jest dla nas – obok satysfakcji Klientów i Kontrahentów – najwyższym priorytetem. Dlatego też produkty i preparaty Megmar tworzone są z uwzględnieniem najwyższych standardów i wymagań obowiązujących obecnie w sferze ekologii i ochrony środowiska.

Stosowanie naszych preparatów pozwala na optymalizację wskaźników emisji substancji szkodliwych lub niebezpiecznych. W trosce o środowisko stosujemy w naszej działalności produkcyjnej preparaty biologiczne, powstałe na bazie bakterii, a także eliminujemy stosowanie rozpuszczalników. Nasze produkty i technologie przyczyniają się do poprawy wydajności funkcjonowania urządzeń oraz instalacji przy jednoczesnym zachowaniu norm i przepisów środowiskowych.

Współpraca

Nasi Klienci mogą liczyć na nasz najwyższy profesjonalizm, który zapewnia dopasowanie rozwiązań w zakresie stosowanych preparatów chemicznych do indywidualnych potrzeb i realizowanych celów. Najwyższe standardy produktów i towarzyszących im usług w zakresie nadzoru i doradztwa nad procesem stosowania realizujemy dzięki optymalnemu wykorzystaniu następujących elementów:

 • własny system produkcyjny, laboratorium oraz unikalne technologie chemiczne;
 • doradztwo techniczne;
 • doświadczona, wykwalifikowana i kreatywna kadra;
 • oddziały w Polsce i Europie;
 • najwyższe standardy kontroli jakości;
 • nadzór inspektorski.

Wykłady i szkolenia

Stałe prelekcje pozwalają nam nie tylko podzielić się z zainteresowanymi naszą specjalistyczną wiedzą, ale również pozostać w stałym kontakcie z Klientami oraz na bieżąco rozwiązywać zgłaszane nam problemy techniczne.

Dla kontrahentów, którym stale dostarczamy produkty i technologie MEGMAR, przeprowadzamy komplementarne szkolenia z zakresu BHP, itp.

Więcej

Logistyka

 • 2-drożny system dostaw:
 • własna flota logistyczna,
 • umowy z firmami logistycznymi: DHL ,UPS i Poczta Polska

Magazyny o powierzchni 10 000 m2, przystosowane do przechowywania substancji chemicznych różnego rodzaju.

Oddziały: Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Poznań, Łódź, Warszawa, Wrocław

Więcej

Nie tylko chemia

Efekty naszej pracy przekładają się na możliwość wspierania przez Megmar inicjatyw niezwiązanych bezpośrednio z naszą główną misją i celem.

Zobacz galerię Polskiej Reprezentacji w Rugby.

Nagrody i wyróżnienia

Produkty MEGMAR za swą innowacyjność zostały dwukrotnie wyróżnione na konferencji "Międzynarodowe Elektrownie Cieplne".