Megmar

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

TWORZYMY
CHEMIĘ.
NIE MIESZAMY!

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

CHEMIA
TECHNICZNA

previous arrow
next arrow
Slider

Megmar nawiązał współpracę z Collegium Civitas, warszawską niepubliczną uczelnią, nowoczesną i o ugruntowanej pozycji na polskim rynku edukacyjnym.

Efektem współpracy jest partnerski kierunek studiów podyplomowych Zarządzanie Ochroną Środowiska, na których eksperci Megmar będą współprowadzić część zajęć.

W dniach 22-24 maja br. w miejscowości Słok odbędzie się XIV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna ELEKTROWNIE CIEPLNE. Eksploatacja - Modernizacje – Remonty. Będzie ona poświęcona problemom sektora wytwarzania energii ze szczególnym uwzględnieniem dużych elektrowni cieplnych. Współorganizatorami konferencji są: Instytut Elektroenergetyki Politechniki Łódzkiej, Koło SEP przy Elektrowni Bełchatów, PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Bełchatów. W konferencji wezmą udział przedstawiciele Megmar, którzy zaprezentują nasze najnowsze technologie oraz wygłoszą prelekcję.

Z początkiem kwietnia br. Megmar rozszerzył swoją działalność o kolejny rynek. Nowy oddział firmy został uruchomiony w Las Palmas i będzie odpowiedzialny za sprzedaż i dystrybucję specjalistycznych produktów chemii przemysłowej oraz kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorstw prowadzących działalność na rynku hiszpańskim. Oddziałem w Las Palmas kierować będzie Rosa María Granados Curiel.

10 maja br. o godz. 18.00 w PGE Giganty Mocy MCK Bełchatów odbędzie się wernisaż zdjęć Prezes Megmar Magdaleny Drac-Tatoń "Traktat o...".

Megmar otrzymał prestiżową nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019 w kategorii „Innowacje w przemyśle” za tworzenie zaawansowanej chemii przemysłowej oraz dbanie o środowisko naturalne.

W dniach 2-5 kwietnia 2019 roku przedstawiciele Megmar wzięli udział w IX Forum Dyskusyjnym „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin” w Tatrzańskiej Łomnicy. Konferencja została zorganizowana przez Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki "Energopomiar". Dyrektor ds. Technicznych Megmar Natalia Maciejewska wraz z Dyrektorem Departamentu Rozwoju i Innowacji PGE GiEK S.A. Wiolettą Starczewską przeprowadziły wspólną prelekcję na temat innowacyjnych technologii biochemicznych zmniejszających emisję SO2 oraz usprawniających pracę instalacji odsiarczania spalin realizowanych metodą wapienno-gipsową.

Przedstawiciele Megmar wezmą udział w organizowanym przez Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki "Energopomiar" IX Forum Dyskusyjnym „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin”, które w dniach 2–5 kwietnia 2019 r. odbędzie się w Tatrzańskiej Łomnicy. Podczas forum nasi eksperci będą mówili o innowacyjnych technologiach biochemicznych usprawniających pracę instalacji odsiarczania spalin realizowanych metodą wapienno-gipsową ukierunkowane na zmniejszenie emisji SO2.

W czwartek (7.03.2019) w Katowicach odbyło się Forum Rozwoju Biznesu. Podczas wieczornej gali Natalia Maciejewska, Dyrektor ds. Technicznych Megmar, odebrała nagrodę Eko Innowator przyznaną firmie za innowacyjne technologie przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego.

Miło nam poinformować, że Megmar został partnerem piątej edycji seminarium pt. „Zagospodarowanie ubocznych produktów spalania", które odbędzie się 16 kwietnia 2019 w Warszawie. Organizatorem konferencji jest CBE Polska.

Miło nam poinformować, że Megmar został nominowany do prestiżowej nagrody Ekostrateg 2019 przyznawanej przez Polską Agencją Przedsiębiorczości wraz z redakcją „Forum Przedsiębiorczości” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz Biznes Plus „Gazety Wyborczej”.

W dniach 19-20 lutego 2019 roku przedstawiciele Megmar wzięli udział w organizowanej przez BMP w Katowicach konferencji "Ochrona Środowiska Energetyka Ciepłownictwo Przemysł". Prezes Magdalena Drac-Tatoń zabrała głos w panelu dyskusyjnym "COP24 i co dalej?".

Miło nam poinformować, że Megmar został nominowany do prestiżowej nagrody Eko Innowator 2019 przyznawanej przez Polską Agencją Rozwoju Biznesu.

W dniach 19-20 lutego 2019 roku przedstawiciele Megmar wezmą udział w organizowanej przez BMP w Katowicach konferencji "Ochrona Środowiska. Energetyka. Ciepłownictwo. Przemysł".

Z początkiem roku Megmar został przyjęty do prestiżowego grona członków Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska. IGEiOŚ jest branżową organizacją samorządu gospodarczego. 

Przedstawiciele Megmar wzięli udział w odbywającym się w Katowicach szczycie klimatycznym ONZ (COP24). 13 grudnia podczas prezentacji w Pawilonie Narodowym Natalia Maciejewska, Dyrektor ds. Technicznych Megmar,  mówiła o działaniach naszej firmy na rzecz czystego środowiska.

W dniach 11-12 grudnia br przedstawiciele Megmar wzięli udział w Naradzie Dyrektorów Technicznych i Szefów ds. Remontów, organizowanej przez Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie w hotelu Sielanka w Warce. Podczas pierwszego dnia konferencji Prezes Magdalena Drac-Tatoń wygłosiła prezentację na temat innowacyjnych technologii chemicznych i biotechnologii w przemyśle energetycznym.

Miło nam poinformować, że Megmar objął patronatem aplikację edukacyjną hist.ly. Jest to program promujący historię i kulturę Polski poprzez nowatorskie rozwiązania oraz nowoczesne podejście do narzędzi dydaktycznych.

Miło nam poinformować, że Prezes Megmar Magdalena Drac-Tatoń weźmie udział w szczycie klimatycznym ONZ (COP24), który już 3 grudnia br. rozpocznie się w Katowicach. 13 grudnia podczas prezentacji w Pawilonie Narodowym Prezes Megmar będzie mówiła o działaniach naszej firmy na rzecz czystego środowiska.

Miło nam poinformować, że Megmar został laureatem przyznawanej przez „Monitor Biznesu” prestiżowej nagrody Siła Polski 2018 w kategorii Nowoczesne Technologie. „Monitor Biznesu” jest niezależnym dodatkiem ukazującym się na łamach „Rzeczpospolitej”.

W dniu  20 listopada 2018 r. w budynku Senatu RP odbyło się posiedzenie komisji środowiska organizowane we współpracy ze stowarzyszeniem Polska Unia Ubocznych Produktów Spalania, poświęcone bezodpadowej energetyce węglowej i górnictwu dla ochrony klimatu. W spotkaniu wzięła udział m.in. Prezes Megmar Magdalena Drac-Tatoń. - Potrzeba zmian prawa, by lepiej wykorzystywać uboczne produkty spalania (UPS) - mówili przedstawiciele branży energetycznej. Akcentowali, że to kierunek zgodny z obowiązująca w Unii Europejskiej koncepcją gospodarki obiegu zamkniętego.

Miło nam poinformować, że Megmar został nominowany do przyznawanej przez „Monitor Biznesu” nagrody Siła Polski 2018 w kategorii Nowoczesne Technologie. „Monitor Biznesu” jest niezależnym dodatkiem ukazującym się na łamach „Rzeczpospolitej”.

W dniach 16-18 października br. w Krynicy Zdrój odbyła się XXV Międzynarodowa Konferencja „Popioły z Energetyki” organizowana przez Polską Unię Ubocznych Produktów Spalania. Podczas pierwszego dnia sympozjum prelekcję na temat najnowszych technologii Megmar przedstawiła Prezes Magdalena Drac-Tatoń.

Prezes Megmar Magdalena Drac-Tatoń wzięła udział w konferencji „Społeczny PRE_COP24. Polska droga do czystego środowiska”, która 9 października br. odbyła się w Parlamencie Europejskim w Brukseli.  - Zacznę od tego, że w kontekście wyzwań klimatycznych już teraz powinniśmy być dumni z naszego rodzimego przemysłu. Polska jest jednym z liderów w zakresie redukcji emisji CO2 i powinniśmy o tym mówić, zwłaszcza za granicą, do znudzenia. Zobowiązania wynikające z Protokołu z Kioto zostały wykonane z dużą nawiązką, a emisja gazów cieplarnianych w Polsce na 1 osobę nie przekracza średniej z krajów UE - mówiła do zgromadzonych słuchaczy.

W dniach 16-18 października br. w Krynicy Zdrój odbędzie się XXV Międzynarodowa Konferencja „Popioły z Energetyki” organizowana przez Polską Unię Ubocznych Produktów Spalania. Miło nam poinformować, że Megmar weźmie udział w sympozjum, a najnowsze rozwiązania firmy przedstawi prezes Magdalena Drac-Tatoń.

24 września br. przedstawiciele Megmar odebrali przyznaną przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej statuetkę Firma Roku 2018. Wręczenie nagrody odbyło się na zorganizowanym w hotelu Regent uroczystym koktajlu Business Tigers Club.

Podczas XX Sympozjum Energetyka Bełchatów 2018 Dyrektor ds. Technicznych Megmar Natalia Maciejewska wygłosiła bardzo ciekawą prelekcję na temat innowacyjnych technologii chemicznych i biotechnologii w przemyśle energetycznym. Prezentujemy filmową relację z tego wydarzenia.

Wspierany przez Megmar VIII. Turniej Piłkarski Regionu Mazowsze przeszedł już do historii. Mistrzostwo w tym roku wywalczyła drużyna z PKP Intercity. Srebro zdobyli zawodnicy z Serta Polska, a brąz drużyna z MPWiK. Nasza firma ufundowała dla zwycięzców atrakcyjne nagrody.

Megmar został jednym ze sponsorów VIII Turnieju Piłki Nożnej o Mistrzostwo Regionu Mazowsze NSZZ „Solidarność”, który już w najbliższą sobotę (15 września) odbędzie się na obiekcie sportowym DOSiR Praga Północ przy ul. Kawęczyńskiej 44 w Warszawie. Impreza rozpocznie się o godz. 9.00. Nasza firma ufundowała też nagrody dla najlepszych piłkarzy turnieju.

W dniach 3-5 września Megmar wziął udział w XX Sympozjum Energetyka Bełchatów 2018. Podczas oficjalnej prezentacji najnowsze rozwiązania firmy zaprezentowała Dyrektor ds. Technicznych Natalia Maciejewska.

Miło nam poinformować, że Megmar dołączył do grona laureatów programu Firma Roku 2018. Ta prestiżowa nagroda jest przyznawana przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Miło nam poinformować, że Megmar weźmie udział w XX Sympozjum Energetyka Bełchatów 2018, które w dniach 3-5 września odbędzie się w Bełchatowie. Jest to największe wydarzenie branży energetycznej w Polsce.

Miło nam poinformować, że zwycięzcą organizowanego przez Megmar konkursu "Chemia w obiektywie" został Petr Beran. Tym samym wygrał on voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób z masażem (endermologia) w gospodarstwie agroturystycznym w Zakrzewie. Gratulacje!

Firma Megmar rozpoczęła współpracę z Klubem Olimpiad Specjalnych Szarotka Opactwo. W ramach wsparcia zdolni sportowcy otrzymali odzież sportową marki Hummel.

W poniedziałek (18.06.) na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów laureatkom konkursu zorganizowanego przez Megmar. Z rąk prezes Magdaleny Drac-Tatoń nagrody odebrały Aleksandra Sypko oraz Aleksandra Roszak.

Firma Megmar organizuje konkurs "Chemia w obiektywie" dla uczestników VIII Międzynarodowych Warsztatów Fotograficznych "Energia 2018", które w dniach 8-10 czerwca br. odbędą się w Bełchatowie. Do wygrania jest atrakcyjna nagroda - voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób z masażem (endermologia) w gospodarstwie agroturystycznym w Zakrzewie. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami oraz regulaminem konkursu.

Megmar jest jedną z wiodących firm w obszarze innowacyjnych rozwiązań chemicznych dla przemysłu energetycznego, górniczego, rafineryjnego oraz hutniczego. Od ponad 15 lat produkujemy i dostarczamy preparaty chemiczne do największych zakładów przemysłowych w Polsce i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem rozpoczynamy rekrutację na stanowisko: Koordynator/Analityk.

Firma Megmar po raz kolejny wspiera organizację Międzynarodowych Warsztatów Fotograficznych "Energia 2018". Organizowana przez Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne impreza odbędzie się w dniach 8-10 czerwca br. W warsztatach wezmą udział fotografowie z całej Europy!

Zwycięzcy konkursu (2 osoby) otrzymają możliwość odbycia płatnego stażu w firmie Megmar. Laureaci będą mieli wypłacane przez 12 miesięcy stypendia w wysokości 1500 PLN brutto miesięcznie, dodatkowo staż ten będzie zaliczony, jako praktyki zawodowe.

26 kwietnia 2018 roku firma Megmar wzięła udział w III Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z tego wydarzenia!

Za nami już III Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego. Stoisko Megmar cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim za to, że tak licznie nas odwiedzili i mogliśmy się poznać.