#preparaty antykorozyjne

 • Filmowa relacja z wizyty Megmaru w Bełchatowie

  26 kwietnia 2018 roku firma Megmar wzięła udział w III Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z tego wydarzenia!

 • Megmar na III Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego

  Za nami już III Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego. Stoisko Megmar cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim za to, że tak licznie nas odwiedziliście i mogliśmy się poznać oraz porozmawiać.

 • STRONG 63

  Skoncentrowany środek odtłuszczający i czyszczący do zastosowania ogólnego. Bardzo wydajny, niezbędny do pracy czyszcząco-konserwującej w przemyśle ciężkim, rafineryjnym, spożywczym, jak i w  zakładach użyteczności publicznej. Płyn jest bezpieczny dla skóry, nie zawiera materiałów ropo-pochodnych oraz amoniaku. Dodatkowo nie atakuje żadnych surowców, skutecznie chroniąc przed korozją.

 • Megmar weźmie udział w III Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego

  W czwartek, 26 kwietnia, w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum Sportu przy ul. 1 Maja w Bełchatowie przedsiębiorcy spotkają się na III Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego. Nie zabraknie tam też firmy Megmar, która zaprezentuje swoje produkty i technologie.

Wszelkie prawa zastrzeżone