#nagroda

 • Megmar nominowany do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019 w kategorii „Innowacje w przemyśle”

  Megmar otrzymał prestiżową nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019 w kategorii „Innowacje w przemyśle” za tworzenie zaawansowanej chemii przemysłowej oraz dbanie o środowisko naturalne. Wyłonienie laureata nastąpi podczas IV Forum Inteligentnego Rozwoju w Uniejowie.

 • Megmar z nagrodą Eko Innowator

  W czwartek (7.03.2019) w Katowicach odbyło się Forum Rozwoju Biznesu. Podczas wieczornej gali Natalia Maciejewska, Dyrektor ds. Technicznych Megmar, odebrała nagrodę Eko Innowator przyznaną firmie za innowacyjne technologie przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego.

 • Megmar nominowany do nagrody Ekostrateg 2019

  Miło nam poinformować, że Megmar został nominowany do prestiżowej nagrody Ekostrateg 2019 przyznawanej przez Polską Agencją Przedsiębiorczości wraz z redakcją „Forum Przedsiębiorczości” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz Biznes Plus „Gazety Wyborczej”.

 • Megmar nominowany do nagrody Eko Innowator 2019

  Miło nam poinformować, że Megmar został nominowany do prestiżowej nagrody Eko Innowator 2019 przyznawanej przez Polską Agencją Rozwoju Biznesu.

 • Megmar z nagrodą Siła Polski 2018

  Miło nam poinformować, że Megmar został laureatem przyznawanej przez „Monitor Biznesu” prestiżowej nagrody Siła Polski 2018 w kategorii Nowoczesne Technologie. „Monitor Biznesu” jest niezależnym dodatkiem ukazującym się na łamach „Rzeczpospolitej”.

 • Megmar nominowany do nagrody Siła Polski 2018

  Miło nam poinformować, że Megmar został nominowany do przyznawanej przez „Monitor Biznesu” nagrody Siła Polski 2018 w kategorii Nowoczesne Technologie. „Monitor Biznesu” jest niezależnym dodatkiem ukazującym się na łamach „Rzeczpospolitej”.

 • Gala wręczenia Megmar nagrody Firma Roku 2018

  24 września br. przedstawiciele Megmar odebrali przyznaną przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej statuetkę Firma Roku 2018. Wręczenie nagrody odbyło się na zorganizowanym w hotelu Regent uroczystym koktajlu Business Tigers Club.

 • Megmar wspiera VIII Turniej o Mistrzostwo Regionu Mazowsze NSZZ „Solidarność”

  Megmar został jednym ze sponsorów VIII Turnieju Piłki Nożnej o Mistrzostwo Regionu Mazowsze NSZZ „Solidarność”, który już w najbliższą sobotę (15 września) odbędzie się na obiekcie sportowym DOSiR Praga Północ przy ul. Kawęczyńskiej 44 w Warszawie. Impreza rozpocznie się o godz. 9.00. Nasza firma ufundowała też nagrody dla najlepszych piłkarzy turnieju.

 • Megmar laureatem programu Firma Roku 2018!

  Miło nam poinformować, że Megmar dołączył do grona laureatów programu Firma Roku 2018. Ta prestiżowa nagroda jest przyznawana przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. • Chemia zgodna z naturą

  – Jestem idealistką, wierzę w moc technologii – mówi w wywiadzie dla "Monitora Biznesu" Magdalena Drac-Tatoń, prezes Megmar Sp. z o.o.

 • Nagroda Siła Polski 2018

  23 listopada 2018 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Siła Polski 2018 w kategorii Nowoczesne Technologie. Jest ona przyznawana przez dziennikarzy "Monitora Biznesu", niezależnego dodatku ukazującego się na łamach "Rzeczpospolitej".

  W programie Siła Polski 2018 promowana jest wysoka jakość, skuteczne zarządzanie, innowacyjność, także kultura pracy, dobre tradycje. Tytuły przyznawane są w oparciu o dostępne publicznie dane, opinie ekspertów i członków Kapituły Programu, wskaźniki ekonomiczne, ale również stabilność, perspektywy rozwoju, analizę SWOT, uzyskane wcześniej nagrody i wyróżnienia. Organizatorzy promują wysoką jakość i skuteczne zarządzanie, inwestycje strategiczne i modernizacyjne.

 • Nagroda Firma Roku 2018 przyznawana przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

  9 sierpnia 2018 roku dołączyliśmy do grona laureatów programu Firma Roku 2018. To prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

  "Od ponad 15 lat produkuje i dostarcza preparaty chemiczne do największych zakładów przemysłowych aktywnych na polskim rynku: energetycznym, ciepłowniczym, górniczym, petrochemicznym i hutniczym. Produkty firmy odznaczają się najwyższą jakością, która zapewnia zwiększenie rentowności procesów produkcyjnych, a także ma istotny wpływ na trwałość i żywotność urządzeń, w których stosowane są nasze preparaty chemiczne. Atutami Megmar jest: otwartość, kreatywność i pełna elastyczność w podejściu do oczekiwań do klientów" - napisano w uzasadnieniu jury.

Wszelkie prawa zastrzeżone