#megmar

 • Megmar weźmie udział w XIV Międzynarodowej Konferencji Elektrownie Cieplne w Słoku

  W dniach 22-24 maja br. w miejscowości Słok odbędzie się XIV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna ELEKTROWNIE CIEPLNE. Eksploatacja - Modernizacje – Remonty. Będzie ona poświęcona problemom sektora wytwarzania energii ze szczególnym uwzględnieniem dużych elektrowni cieplnych. Współorganizatorami konferencji są: Instytut Elektroenergetyki Politechniki Łódzkiej, Koło SEP przy Elektrowni Bełchatów, PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Bełchatów. W konferencji wezmą udział przedstawiciele Megmar, którzy zaprezentują nasze najnowsze technologie oraz wygłoszą prelekcję.

 • Megmar otworzył nowy oddział sprzedaży i dystrybucji w Hiszpanii

  Z początkiem kwietnia br. Megmar rozszerzył swoją działalność o kolejny rynek. Nowy oddział firmy został uruchomiony w Las Palmas i będzie odpowiedzialny za sprzedaż i dystrybucję specjalistycznych produktów chemii przemysłowej oraz kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorstw prowadzących działalność na rynku hiszpańskim. Oddziałem w Las Palmas kierować będzie Rosa María Granados Curiel.

 • "Traktat o..." wernisaż zdjęć Magdaleny Drac-Tatoń

  10 maja br. o godz. 18.00 w PGE Giganty Mocy MCK Bełchatów odbędzie się wernisaż zdjęć Prezes Megmar Magdaleny Drac-Tatoń "Traktat o...".

 • Megmar nominowany do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019 w kategorii „Innowacje w przemyśle”

  Megmar otrzymał prestiżową nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019 w kategorii „Innowacje w przemyśle” za tworzenie zaawansowanej chemii przemysłowej oraz dbanie o środowisko naturalne. Wyłonienie laureata nastąpi podczas IV Forum Inteligentnego Rozwoju w Uniejowie.

 • Megmar na IX Forum Dyskusyjnym w Tatrzańskiej Łomnicy

  W dniach 2-5 kwietnia 2019 roku przedstawiciele Megmar wzięli udział w IX Forum Dyskusyjnym „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin” w Tatrzańskiej Łomnicy. Konferencja została zorganizowana przez Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki "Energopomiar". Dyrektor ds. Technicznych Megmar Natalia Maciejewska wraz z Dyrektorem Departamentu Rozwoju i Innowacji PGE GiEK S.A. Wiolettą Starczewską przeprowadziły wspólną prelekcję na temat innowacyjnych technologii biochemicznych zmniejszających emisję SO2 oraz usprawniających pracę instalacji odsiarczania spalin realizowanych metodą wapienno-gipsową.

 • Megmar weźmie udział w IX Forum Dyskusyjnym w Tatrzańskiej Łomnicy

  Przedstawiciele Megmar wezmą udział w organizowanym przez Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki "Energopomiar" IX Forum Dyskusyjnym „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin”, które w dniach 2–5 kwietnia 2019 r. odbędzie się w Tatrzańskiej Łomnicy. Podczas forum nasi eksperci będą mówili o innowacyjnych technologiach biochemicznych usprawniających pracę instalacji odsiarczania spalin realizowanych metodą wapienno-gipsową ukierunkowane na zmniejszenie emisji SO2.

 • Megmar z nagrodą Eko Innowator

  W czwartek (7.03.2019) w Katowicach odbyło się Forum Rozwoju Biznesu. Podczas wieczornej gali Natalia Maciejewska, Dyrektor ds. Technicznych Megmar, odebrała nagrodę Eko Innowator przyznaną firmie za innowacyjne technologie przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego.

 • Megmar partnerem seminarium „Zagospodarowanie ubocznych produktów spalania"

  Miło nam poinformować, że Megmar został partnerem piątej edycji seminarium pt. „Zagospodarowanie ubocznych produktów spalania", które odbędzie się 16 kwietnia 2019 w Warszawie. Organizatorem konferencji jest CBE Polska.

 • Megmar nominowany do nagrody Ekostrateg 2019

  Miło nam poinformować, że Megmar został nominowany do prestiżowej nagrody Ekostrateg 2019 przyznawanej przez Polską Agencją Przedsiębiorczości wraz z redakcją „Forum Przedsiębiorczości” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz Biznes Plus „Gazety Wyborczej”.

 • Megmar na konferencji "Ochrona Środowiska. Energetyka. Ciepłownictwo. Przemysł" w Katowicach

  W dniach 19-20 lutego 2019 roku przedstawiciele Megmar wzięli udział w organizowanej przez BMP w Katowicach konferencji "Ochrona Środowiska Energetyka Ciepłownictwo Przemysł". Prezes Magdalena Drac-Tatoń zabrała głos w panelu dyskusyjnym "COP24 i co dalej?". Zapraszamy na filmową relację z tego wydarzenia.

 • Megmar nominowany do nagrody Eko Innowator 2019

  Miło nam poinformować, że Megmar został nominowany do prestiżowej nagrody Eko Innowator 2019 przyznawanej przez Polską Agencją Rozwoju Biznesu.

 • Megmar weźmie udział w konferencji "Ochrona Środowiska. Energetyka. Ciepłownictwo. Przemysł"

  W dniach 19-20 lutego 2019 roku przedstawiciele Megmar wezmą udział w organizowanej przez BMP w Katowicach konferencji "Ochrona Środowiska. Energetyka. Ciepłownictwo. Przemysł".

 • Megmar został członkiem Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska

  Z początkiem roku Megmar został przyjęty do prestiżowego grona członków Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska. IGEiOŚ jest branżową organizacją samorządu gospodarczego. 

 • Megmar na szczycie klimatycznym ONZ w Katowicach

  Przedstawiciele Megmar wzięli udział w odbywającym się w Katowicach szczycie klimatycznym ONZ (COP24). 13 grudnia podczas prezentacji w Pawilonie Narodowym Natalia Maciejewska, Dyrektor ds. Technicznych Megmar,  mówiła o działaniach naszej firmy na rzecz czystego środowiska.

 • Megmar wziął udział w Naradzie Dyrektorów Technicznych w Warce

  W dniach 11-12 grudnia br przedstawiciele Megmar wzięli udział w Naradzie Dyrektorów Technicznych i Szefów ds. Remontów, organizowanej przez Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie w hotelu Sielanka w Warce. Podczas pierwszego dnia konferencji Prezes Magdalena Drac-Tatoń wygłosiła prezentację na temat innowacyjnych technologii chemicznych i biotechnologii w przemyśle energetycznym.

 • Megmar objął patronatem aplikację hist.ly

  Miło nam poinformować, że Megmar objął patronatem aplikację edukacyjną hist.ly. Jest to program promujący historię i kulturę Polski poprzez nowatorskie rozwiązania oraz nowoczesne podejście do narzędzi dydaktycznych.

 • Megmar weźmie udział w szczycie klimatycznym ONZ w Katowicach

  Miło nam poinformować, że Prezes Megmar Magdalena Drac-Tatoń weźmie udział w szczycie klimatycznym ONZ, który już 3 grudnia br. rozpocznie się w Katowicach. 13 grudnia podczas prezentacji w Pawilonie Narodowym Prezes Megmar będzie mówiła o działaniach naszej firmy na rzecz czystego środowiska.

 • Megmar z nagrodą Siła Polski 2018

  Miło nam poinformować, że Megmar został laureatem przyznawanej przez „Monitor Biznesu” prestiżowej nagrody Siła Polski 2018 w kategorii Nowoczesne Technologie. „Monitor Biznesu” jest niezależnym dodatkiem ukazującym się na łamach „Rzeczpospolitej”.

 • Delegacja Megmar na posiedzeniu Komisji Środowiska w Senacie

  W dniu  20 listopada 2018 r. w budynku Senatu RP odbyło się posiedzenie komisji środowiska organizowane we współpracy ze stowarzyszeniem Polska Unia Ubocznych Produktów Spalania, poświęcone bezodpadowej energetyce węglowej i górnictwu dla ochrony klimatu. W spotkaniu wzięła udział m.in. Prezes Megmar Magdalena Drac-Tatoń. - Potrzeba zmian prawa, by lepiej wykorzystywać uboczne produkty spalania (UPS) - mówili przedstawiciele branży energetycznej. Akcentowali, że to kierunek zgodny z obowiązująca w Unii Europejskiej koncepcją gospodarki obiegu zamkniętego.
 • Megmar nominowany do nagrody Siła Polski 2018

  Miło nam poinformować, że Megmar został nominowany do przyznawanej przez „Monitor Biznesu” nagrody Siła Polski 2018 w kategorii Nowoczesne Technologie. „Monitor Biznesu” jest niezależnym dodatkiem ukazującym się na łamach „Rzeczpospolitej”.

 • Megmar na XXV Międzynarodowej Konferencji „Popioły z Energetyki”

  W dniach 16-18 października br. w Krynicy Zdrój odbyła się XXV Międzynarodowa Konferencja „Popioły z Energetyki” organizowana przez Polską Unię Ubocznych Produktów Spalania. Podczas pierwszego dnia sympozjum prelekcję na temat najnowszych technologii Megmar przedstawiła Prezes Magdalena Drac-Tatoń.

 • Prezes Megmar Magdalena Drac-Tatoń przemawiała w Parlamencie Europejskim

  Prezes Megmar Magdalena Drac-Tatoń wzięła udział w konferencji „Społeczny PRE_COP24. Polska droga do czystego środowiska”, która 9 października br. odbyła się w Parlamencie Europejskim w Brukseli.  - Zacznę od tego, że w kontekście wyzwań klimatycznych już teraz powinniśmy być dumni z naszego rodzimego przemysłu. Polska jest jednym z liderów w zakresie redukcji emisji CO2 i powinniśmy o tym mówić, zwłaszcza za granicą, do znudzenia. Zobowiązania wynikające z Protokołu z Kioto zostały wykonane z dużą nawiązką, a emisja gazów cieplarnianych w Polsce na 1 osobę nie przekracza średniej z krajów UE - mówiła do zgromadzonych słuchaczy.

 • Megmar weźmie udział w XXV Międzynarodowej Konferencji „Popioły z Energetyki”

  W dniach 16-18 października br. w Krynicy Zdrój odbędzie się XXV Międzynarodowa Konferencja „Popioły z Energetyki” organizowana przez Polską Unię Ubocznych Produktów Spalania. Miło nam poinformować, że Megmar weźmie udział w sympozjum, a najnowsze rozwiązania firmy przedstawi prezes Magdalena Drac-Tatoń.

 • Gala wręczenia Megmar nagrody Firma Roku 2018

  24 września br. przedstawiciele Megmar odebrali przyznaną przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej statuetkę Firma Roku 2018. Wręczenie nagrody odbyło się na zorganizowanym w hotelu Regent uroczystym koktajlu Business Tigers Club.

 • Megmar technoligie. Prelekcja Natalii Maciejewskiej w Bełchatowie

  Podczas XX Sympozjum Energetyka Bełchatów 2018 Dyrektor ds. Technicznych Megmar Natalia Maciejewska wygłosiła bardzo ciekawą prelekcję na temat innowacyjnych technologii chemicznych i biotechnologii w przemyśle energetycznym. Prezentujemy filmową relację z tego wydarzenia.

 • Megmar na VIII Turnieju Piłkarskim Regionu Mazowsze

  Wspierany przez Megmar VIII. Turniej Piłkarski Regionu Mazowsze przeszedł już do historii. Mistrzostwo w tym roku wywalczyła drużyna z PKP Intercity. Srebro zdobyli zawodnicy z Serta Polska, a brąz drużyna z MPWiK. Nasza firma ufundowała dla zwycięzców atrakcyjne nagrody.

 • Megmar wspiera VIII Turniej o Mistrzostwo Regionu Mazowsze NSZZ „Solidarność”

  Megmar został jednym ze sponsorów VIII Turnieju Piłki Nożnej o Mistrzostwo Regionu Mazowsze NSZZ „Solidarność”, który już w najbliższą sobotę (15 września) odbędzie się na obiekcie sportowym DOSiR Praga Północ przy ul. Kawęczyńskiej 44 w Warszawie. Impreza rozpocznie się o godz. 9.00. Nasza firma ufundowała też nagrody dla najlepszych piłkarzy turnieju.

 • Megmar na XX Sympozjum Energetyka Bełchatów 2018

  W dniach 3-5 września Megmar wziął udział w XX Sympozjum Energetyka Bełchatów 2018. Podczas oficjalnej prezentacji najnowsze rozwiązania firmy zaprezentowała Dyrektor ds. Technicznych Natalia Maciejewska.

 • Megmar laureatem programu Firma Roku 2018!

  Miło nam poinformować, że Megmar dołączył do grona laureatów programu Firma Roku 2018. Ta prestiżowa nagroda jest przyznawana przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. • Proekologiczna chemia

  O osiągnięciach firmy Megmar (laureata Siły Nowoczesnych Technologii 2018) w dziedzinie chemii przemysłowej z jej prezesem Magdaleną Drac-Tatoń rozmawia Danuta Klimek.

 • Megmar weźmie udział w XX Sympozjum Energetyka Bełchatów 2018

  Miło nam poinformować, że Megmar weźmie udział w XX Sympozjum Energetyka Bełchatów 2018, które w dniach 3-5 września odbędzie się w Bełchatowie. Jest to największe wydarzenie branży energetycznej w Polsce.

 • Powinniśmy być unią energetyczną, która wspólnie chce rozwiązać problem smogu

  O tym jak wymagania środowiskowe mogą wpłynąć na wymagania technologiczne i warunki rynkowe w energetyce mówi w rozmowie z portalem kierunekenergetyka.pl prezes firmy MEGMAR - Magdalena Drac Tytoń.

 • Czysty biznes

  Na pozór branża chemiczna z ekologią ma niewiele wspólnego, często jest nawet kojarzona ze skażeniami środowiska naturalnego. Jednak firma Megmar dzięki swojej filozofii prowadzenia biznesu udowadnia, że pogodzić chemia przemysłowa nie musi szkodzić środowisku, a wręcz może mu służyć. O szczegółach mówi prezes Magdalena Drac-Tatoń.

 • Petr Beran zwycięzcą naszego konkursu "Chemia w obiektywie"

  Miło nam poinformować, że zwycięzcą organizowanego przez Megmar konkursu "Chemia w obiektywie" został Petr Beran. Tym samym wygrał on voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób z masażem (endermologia) w gospodarstwie agroturystycznym w Zakrzewie. Gratulacje!

 • Megmar wspiera Klub Olimpiad Specjalnych Szarotka Opactwo

  Firma Megmar rozpoczęła współpracę z Klubem Olimpiad Specjalnych Szarotka Opactwo. W ramach wsparcia zdolni sportowcy otrzymali odzież sportową marki Hummel.

 • Specjalistyczne preparaty chemiczne w parze z ekologią

  Megmar to firma z ogromnymi osiągnięciami w dziedzinie chemii przemysłowej, dedykowanej i dostosowywanej dla potrzeb klienta. Z technologiami, które służą przemysłowi i przyrodzie. Jej misją jest  wspieranie zrównoważonego rozwoju, zarówno na płaszczyźnie jednostkowej, gospodarczej i z punktu widzenia ochrony środowiska.

 • Chcemy być liderem innowacyjnych zmian

  - Chcemy być liderem takich zmian w branży chemicznej, która zaopatruje niemal całą gospodarkę, umożliwiając tym samym wzrost wielu sektorów – energetycznego, motoryzacyjnego, budowlanego, farmaceutycznego, kosmetycznego i innych - mówi w rozmowie z magazynem "Tygrysy Biznesu Prezes Megmar Magdalena Drac-Tatoń i dodaje - Megmar już dawno wkroczył na ścieżkę związaną z podnoszeniem efektywności i rozwiązań proekologicznych. Są one odpowiedzią na największą potrzebę branży energetycznej, czyli zwiększanie efektywności i żywotności istniejących instalacji węglowych oraz ograniczanie emisji substancji szkodliwych.

 • Uroczyste wręczenie stypendiów na WCh UW

  W poniedziałek (18.06.) na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów laureatkom konkursu zorganizowanego przez Megmar. Z rąk prezes Magdaleny Drac-Tatoń nagrody odebrały Aleksandra Sypko oraz Aleksandra Roszak.

 • Innowacyjne technologie – klucz do zrównoważonego rozwoju

  XXI wiek to czas wielkich wyzwań i nadziei, w którym technologia staje się nie tylko narzędziem zysku z komercyjnych przedsięwzięć, ale i kluczem do społecznego rozwoju, a także poprawy otaczającego nas świata. Jednym z największych zadań, przed jakim stają współczesne gospodarki, jest znalezienie sposobów pozwalających na zrównoważony rozwój, który zaspokoiłby bieżące potrzeby, bez zmniejszania szans przyszłych pokoleń.

 • Konkurs dla uczestników VIII Międzynarodowych Warsztatów Fotograficznych "Energia 2018"

  Firma Megmar organizuje konkurs "Chemia w obiektywie" dla uczestników VIII Międzynarodowych Warsztatów Fotograficznych "Energia 2018", które w dniach 8-10 czerwca br. odbędą się w Bełchatowie. Do wygrania jest atrakcyjna nagroda - voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób z masażem (endermologia) w gospodarstwie agroturystycznym w Zakrzewie. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami oraz regulaminem konkursu.

 • "Jeśli przyjdzie minister, który wprowadzi ochronę środowiska do szkół, to pierwsza postawię mu pomnik"

  - W moim słowniku nie ma "czy się da", jest "kiedy" - mówi Magdalena Drac-Tatoń, która opracowała już szereg innowacyjnych technologii ratujących środowisko za pomocą. chemii. Z jej produktów i know-how korzystają spółki z udziałem Skarbu Państwa i firmy komercyjne na całym świecie.

 • Rekrutacja na stanowisko: Koordynator/Analityk

  Megmar jest jedną z wiodących firm w obszarze innowacyjnych rozwiązań chemicznych dla przemysłu energetycznego, górniczego, rafineryjnego oraz hutniczego. Od ponad 15 lat produkujemy i dostarczamy preparaty chemiczne do największych zakładów przemysłowych w Polsce i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem rozpoczynamy rekrutację na stanowisko: Koordynator/Analityk.

 • Chemia zgodna z naturą

  – Jestem idealistką, wierzę w moc technologii – mówi w wywiadzie dla "Monitora Biznesu" Magdalena Drac-Tatoń, prezes Megmar Sp. z o.o.

 • Megmar wspiera VIII Międzynarodowe Warsztaty Fotograficzne "Energia 2018"

  Firma Megmar po raz kolejny wspiera organizację Międzynarodowych Warsztatów Fotograficznych "Energia 2018". Organizowana przez Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne impreza odbędzie się w dniach 8-10 czerwca br. W warsztatach wezmą udział fotografowie z całej Europy! Oto szczegółowy plan imprezy:

 • Innowacyjne technologie w służbie ekologii

  Europa stoi obecnie przed jednym z największych energetycznych wyzwań w historii. Wynika ono przede wszystkim z coraz bardziej restrykcyjnych przepisów dotyczących ochrony środowiska, a co za tym idzie konieczności znacznego obniżenia emisji substancji szkodliwych do atmosfery, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa dostaw energii. Tzw. „Pakiet Zimowy” oraz konieczność wprowadzenie w życie przepisów BAT sprawiły, że polskie elektrownie węglowe, ale także duże zakłady przemysłowe, będą musiały przejść modernizację i wdrożyć nowoczesne, proekologiczne technologie. Naprzeciw tym wyzwaniom wychodzi firma Megmar, która opracowała przełomowe rozwiązania w zakresie odsiarczania spalin, konserwacji kotłów energetycznych oraz biotechnologii umożliwiających m. in. oszczędzanie wody przemysłowej.

 • Szczegóły konkursu dla studentów WCh UW. Do wygrania dwa atrakcyjne stypendia i staż!

  Zwycięzcy konkursu (2 osoby) otrzymają możliwość odbycia płatnego stażu w firmie Megmar. Laureaci będą mieli wypłacane przez 12 miesięcy stypendia w wysokości 1500 PLN brutto miesięcznie, dodatkowo staż ten będzie zaliczony, jako praktyki zawodowe. Do konkursu mogą przystąpić studentki lub studenci Wydziału Chemii UW, którzy w pracy pisemnej (max 1500 znaków) zaproponują wprowadzenie rozwiązań proekologicznych lub obniżających energo- i kosztochłonność procesu chemicznego, wykorzystywanego w szczególności w dużych instalacjach przemysłowych.

 • Filmowa relacja z wizyty Megmaru w Bełchatowie

  26 kwietnia 2018 roku firma Megmar wzięła udział w III Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z tego wydarzenia!

 • Nagroda Eko Innowator

  7 marca 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Eko Innowator przyznawaną przez Polską Agencję Rozwoju Biznesu. Wyróżnienie zostało przekazane Megmar w uznaniu zasług firmy w tworzeniu innowacyjnych technologii na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

 • Wywiad Natalii Maciejewskiej dla magazynu "Energetyka Cieplna i Zawodowa"

  Podczas XX Sympozjum Energetyka Bełchatów 2018 Dyrektor ds. Technicznych Megmar Natalia Maciejewska udzieliła wywiadu Redaktorowi Naczelnemu magazynu branżowego "Energetyka Cieplna i Zawodowa" Przemysławowi Płonce. Rozmowa dotyczyła m.in. innowacyjnych rozwiązań naszej firmy dla przemysłu energetycznego.

 • Megmar na III Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego

  Za nami już III Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego. Stoisko Megmar cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim za to, że tak licznie nas odwiedziliście i mogliśmy się poznać oraz porozmawiać.

 • Nagroda Siła Polski 2018

  23 listopada 2018 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Siła Polski 2018 w kategorii Nowoczesne Technologie. Jest ona przyznawana przez dziennikarzy "Monitora Biznesu", niezależnego dodatku ukazującego się na łamach "Rzeczpospolitej".

  W programie Siła Polski 2018 promowana jest wysoka jakość, skuteczne zarządzanie, innowacyjność, także kultura pracy, dobre tradycje. Tytuły przyznawane są w oparciu o dostępne publicznie dane, opinie ekspertów i członków Kapituły Programu, wskaźniki ekonomiczne, ale również stabilność, perspektywy rozwoju, analizę SWOT, uzyskane wcześniej nagrody i wyróżnienia. Organizatorzy promują wysoką jakość i skuteczne zarządzanie, inwestycje strategiczne i modernizacyjne.

 • Unijny BAT nie taki straszny dla polskiego przemysłu

  Najpóźniej do połowy 2021 roku europejskie elektrownie i ciepłownie oparte na węglu muszą zmniejszyć emisję szkodliwych substancji i dostosować się do przepisów BAT (z ang. Best Available Techniques, czyli najlepsze dostępne techniki). Co te zmiany oznaczają dla polskiego przemysłu energetycznego i czy jest on na nie gotowy? O tym oraz innych wyzwaniach czekających polski przemysł i branżę chemiczną mówi w rozmowie z „Rzeczpospolitą” prezes firmy Megmar Magdalena Drac-Tatoń.

 • Atrakcyjne stypendia dla studentów UW. Konkurs trwa!

  Nie lada gratka dla najzdolniejszych studentów! Ruszył konkurs, w którym do wygrania są dwa atrakcyjne finansowo, roczne stypendia naukowe oraz płatny staż, który zostanie zaliczony, jako praktyki zawodowe.

 • III Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego rozpoczęte! Megmar zaprasza na swoje stoisko

  Trwa III Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego. Nie mogło tam oczywiście zabraknąć firmy Megmar, która prezentuje swoje produkty i technologie.

 • Nagroda Firma Roku 2018 przyznawana przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

  9 sierpnia 2018 roku dołączyliśmy do grona laureatów programu Firma Roku 2018. To prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

  "Od ponad 15 lat produkuje i dostarcza preparaty chemiczne do największych zakładów przemysłowych aktywnych na polskim rynku: energetycznym, ciepłowniczym, górniczym, petrochemicznym i hutniczym. Produkty firmy odznaczają się najwyższą jakością, która zapewnia zwiększenie rentowności procesów produkcyjnych, a także ma istotny wpływ na trwałość i żywotność urządzeń, w których stosowane są nasze preparaty chemiczne. Atutami Megmar jest: otwartość, kreatywność i pełna elastyczność w podejściu do oczekiwań do klientów" - napisano w uzasadnieniu jury.

 • Koordynator/Analityk

  Megmar jest jedną z wiodących firm w obszarze innowacyjnych rozwiązań chemicznych dla przemysłu energetycznego, górniczego, rafineryjnego oraz hutniczego. Od ponad 15 lat produkujemy i dostarczamy preparaty chemiczne do największych zakładów przemysłowych w Polsce i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem rozpoczynamy rekrutację na stanowisko: Koordynator/Analityk.

 • Megmar wspiera studentów Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego

  Megmar wraz z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Warszawskiego zamierzają wspierać i promować najzdolniejszych studentów. W środę podpisany został list intencyjny, na mocy którego wyróżniającym się młodym naukowcom zostaną przyznane roczne stypendia naukowe. Co trzeba zrobić by je dostać? To proste! Wystarczy być studentem WChUW i wziąć udział w konkursie organizowanym przez Megmar.

 • Megmar weźmie udział w III Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego

  W czwartek, 26 kwietnia, w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum Sportu przy ul. 1 Maja w Bełchatowie przedsiębiorcy spotkają się na III Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego. Nie zabraknie tam też firmy Megmar, która zaprezentuje swoje produkty i technologie.

Wszelkie prawa zastrzeżone