Nagrody i wyróżnienia

Produkty MEGMAR za swą innowacyjność zostały dwukrotnie wyróżnione na konferencji "Międzynarodowe Elektrownie Cieplne".

 • Nagroda Eko Innowator

  7 marca 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Eko Innowator przyznawaną przez Polską Agencję Rozwoju Biznesu. Wyróżnienie zostało przekazane Megmar w uznaniu zasług firmy w tworzeniu innowacyjnych technologii na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

 • Nagroda Siła Polski 2018

  23 listopada 2018 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Siła Polski 2018 w kategorii Nowoczesne Technologie. Jest ona przyznawana przez dziennikarzy "Monitora Biznesu", niezależnego dodatku ukazującego się na łamach "Rzeczpospolitej".

  W programie Siła Polski 2018 promowana jest wysoka jakość, skuteczne zarządzanie, innowacyjność, także kultura pracy, dobre tradycje. Tytuły przyznawane są w oparciu o dostępne publicznie dane, opinie ekspertów i członków Kapituły Programu, wskaźniki ekonomiczne, ale również stabilność, perspektywy rozwoju, analizę SWOT, uzyskane wcześniej nagrody i wyróżnienia. Organizatorzy promują wysoką jakość i skuteczne zarządzanie, inwestycje strategiczne i modernizacyjne.

 • Nagroda Firma Roku 2018 przyznawana przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

  9 sierpnia 2018 roku dołączyliśmy do grona laureatów programu Firma Roku 2018. To prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

  "Od ponad 15 lat produkuje i dostarcza preparaty chemiczne do największych zakładów przemysłowych aktywnych na polskim rynku: energetycznym, ciepłowniczym, górniczym, petrochemicznym i hutniczym. Produkty firmy odznaczają się najwyższą jakością, która zapewnia zwiększenie rentowności procesów produkcyjnych, a także ma istotny wpływ na trwałość i żywotność urządzeń, w których stosowane są nasze preparaty chemiczne. Atutami Megmar jest: otwartość, kreatywność i pełna elastyczność w podejściu do oczekiwań do klientów" - napisano w uzasadnieniu jury.

 • Wyróżnienie na XI Międzynarodowej Konferencji Naukowo Technicznej

  7 czerwca 2013 na XI Międzynarodowej Konferencji Naukowo Technicznej - Elektrownie Cieplne - Eksploatacja - Modernizacja - Remonty, otrzymaliśmy wyróżnienia za produkt STAR CERAMIC 3. 

  Konferencja zorganizowana została przez Wydział Elektroenergetyki Politechniki Łódzkiej, Stowarzyszenie Elektryków Polskich i PGE odział elektrowni Bełchatów.

 • I nagroda na XII Międzynarodowej Konferencji Naukowo Technicznej

  29 maja 2016 na XII Międzynarodowej Konferencji Naukowo Technicznej w Słoku, nasza firma zdobyła pierwsza nagrodę za produkt STAR ERMTQ 1778.

 • Dyplom za nowatorskie spojrzenie na procesy zachodzące w absorberach IOS

  W dniu 30.08.2017 Pani Magdalenie Drac-Tatoń oraz Robertowi Młynarskiemu za nowatorskie spojrzenie na procesy zachodzące w absorberach IOS i działania mające na celu minimalizację emisji dwutlenku siarki z IOS Oddziału Elektrowni Bełchatów przy jednoczesnym ograniczeniu wytrącania osadów twardych w absorberach, poprzez dozowanie innowacyjnych preparatów chemicznych oraz propagowanie nowych rozwiązań ograniczających emisję do atmosfery szkodliwych związków chemicznych powstających w trakcie produkcji energii elektrycznej.

Wszelkie prawa zastrzeżone