Megmar z nagrodą Siła Polski 2018

Miło nam poinformować, że Megmar został laureatem przyznawanej przez „Monitor Biznesu” prestiżowej nagrody Siła Polski 2018 w kategorii Nowoczesne Technologie. „Monitor Biznesu” jest niezależnym dodatkiem ukazującym się na łamach „Rzeczpospolitej”.

Nagroda została wręczona na ręce Prezes Megmar Magdaleny Drac-Tatoń przez redaktora naczelnego "Monitora Biznesu" Jakuba Lisieckiego. Uroczysta gala wręczenia odbyła się w miniony piątek (23.11) w hotelu Monopol w Katowicach. Podczas odbierania wyróżnienia Prezes Megmar powiedziała kilka słów do zebranych gości:

"Szanowni Państwo, słowo SIŁA zawiera w sobie zobowiązanie do działania i odpowiedzialność za dzień jutrzejszy. Taka jest misja firmy Megmar dzisiaj i taki będzie kierunek jej działań w przyszłości.

Pracujemy na takie jutro, w jakim sami chcielibyśmy żyć - i jakiego chcemy dla naszych dzieci. Otrzymanie nagrody "Siła Polski" to dla nas sygnał, że idziemy we właściwym kierunku. To motywacja do dalszej, ciężkiej pracy i do szukania twórczych rozwiązań.

Dziękuję za to wyróżnienie w imieniu swoim i innych osób tworzących Megmar.

Jednocześnie słowa podziękowania także do tych ludzi Megmaru kieruję. Mój zespół to moja siła, moja rodzina - mój motor do działania.

Razem stanowimy siłę Polski - dziękujemy, że dostrzegliście Państwo nasz potencjał i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach"
 
Siła Polski to ogólnopolski, medialny program promocyjny prowadzony przez redakcję „Monitora Biznesu”. Jego celem jest umożliwienie zaawansowanej formy promocji firm i instytucji z różnych gałęzi gospodarki i sfery społecznej przez pokazanie na forum ogólnopolskim ich osiągnięć oraz perspektyw w największych i najpoważniejszych w Polsce dziennikach.

W programie Siła Polski 2018 promowana jest wysoka jakość, skuteczne zarządzanie, innowacyjność, także kultura pracy, dobre tradycje. Tytuły przyznawane są w oparciu o dostępne publicznie dane, opinie ekspertów i członków Kapituły Programu, wskaźniki ekonomiczne, ale również stabilność, perspektywy rozwoju, analizę SWOT, uzyskane wcześniej nagrody i wyróżnienia. Organizatorzy promują wysoką jakość i skuteczne zarządzanie, inwestycje strategiczne i modernizacyjne.

Dodaj komentarz
Wszelkie prawa zastrzeżone