Megmar z nagrodą Eko Innowator

W czwartek (7.03.2019) w Katowicach odbyło się Forum Rozwoju Biznesu. Podczas wieczornej gali Natalia Maciejewska, Dyrektor ds. Technicznych Megmar, odebrała nagrodę Eko Innowator przyznaną firmie za innowacyjne technologie przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego.

W trakcie Forum Rozwoju Biznesu Natalia Maciejewska, Dyrektor ds. Technicznych Megmar, wzięła udział w panelu dyskusyjnym "Dynamiczne Rozwiązania Ekologiczne". Podczas wieczornej gali zorganizowanej w Filharmonii Śląskiej odebrała natomiast nagrodę Eko Innowator przyznaną firmie za tworzenie innowacyjnych technologii przyczyniających się do ochrony środowiska naturalnego.

- Nagroda jest dla naszego zespołu motywacją do działania na rzecz ochrony środowiska. Taka jest misja Megmar i kierunek naszego działania w przyszłości - mówiła podczas odbierania nagrody Maciejewska i dodała: - Za tę nagrodę pragnę podziękować w imieniu Prezes Magdaleny Drac-Tatoń, która jest kobietą o nieszablonowym podejściu do rozwiązywania problemów oraz swoim i całego naszego zespołu. Dziękujemy, że dostrzegliście potencjał Megmar i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach.

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z tego wydarzenia:

 

 

Dodaj komentarz
Wszelkie prawa zastrzeżone