Megmar na VIII Turnieju Piłkarskim Regionu Mazowsze

Wspierany przez Megmar VIII. Turniej Piłkarski Regionu Mazowsze przeszedł już do historii. Mistrzostwo w tym roku wywalczyła drużyna z PKP Intercity. Srebro zdobyli zawodnicy z Serta Polska, a brąz drużyna z MPWiK. Nasza firma ufundowała dla zwycięzców atrakcyjne nagrody.

Rozgrywki organizowane były w ramach 38. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność” Regionu Mazowsze. Tytułu mistrzowskiego broniła drużyna Kolei Mazowieckich, która tym razem musiała uznać wyższość zespołu PKP Intercity.  Srebro zdobyli zawodnicy z Serta Polska, a brąz drużyna z MPWiK. Kolejne miejsca zajęli:

4. PKP PLK
5. PIT – Radwar
6. Odział Żyrardów
7. PZU
8. IPN
9. PGNiG Termika
10. ZOO „Żubry”
11. MZA i TW
12. Koleje Mazowieckie
13. Instytut Tele i Radiotechniczny
14. Sekcja Młodych & NFZ

Najlepszym Strzelcem Turnieju został Tomasz Rębacz (Serta Polska), Najlepszym Bramkarzem Kamil Derewecki (MPWiK), a niezrównanym Strzelcem Rzutów Karnych okazał się Alex Tarasov z PZU. Wszyscy oni dostali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Megmar.

Po zaciętej walce Turniej Tenisa Stołowego wygrał Piotr Jagiełło z PIT Radwar, drugie miejsce zdobył Paweł Cieślak z PKP Intercity, a trzecie Krystian Mantycki z PZU.

Zwycięzcami w Turnieju Piłkarzyków Stołowych zostali Paweł Szewczyk i Daniel Gęsikowski z PGNiG Termika. Drugie miejsce zdobyli Damian Pikuła i Marek Konopko z PIT Radwar, a trzecie Saturnin Smółka oraz Ireneusz Smółka z IPN.

Wygranym serdecznie gratulujemy, a zawodnikom dziękujemy za niesamowite sportowe emocje.

Dodaj komentarz
Wszelkie prawa zastrzeżone