Megmar na konferencji "Ochrona Środowiska. Energetyka. Ciepłownictwo. Przemysł" w Katowicach

W dniach 19-20 lutego 2019 roku przedstawiciele Megmar wzięli udział w organizowanej przez BMP w Katowicach konferencji "Ochrona Środowiska Energetyka Ciepłownictwo Przemysł". Prezes Magdalena Drac-Tatoń zabrała głos w panelu dyskusyjnym "COP24 i co dalej?".

Konferencja „Ochrona Środowiska” na stałe wpisała się w kalendarz spotkań specjalistów ochrony środowiska z branży energetycznej i ciepłowniczej. W tym roku do tego grona dołączy przemysł. Uczestnicy spotkania zaprezentowali rozwiązania swoich firmy w zakresie ochrony środowiska, wysłuchali ekspertów oraz dowiedzieli się więcej o wyzwaniach branży energetycznej, ciepłowniczej i przemysłowej. 

Prezes Magdalena Drac-Tatoń wzięła aktywny udział w panelu dyskusyjnym "COP24 i co dalej?". - Znacie mnie państwo z moich pomysłów, dlatego zaryzykuję stwierdzenie, że będziemy mieli energię z biologii, a może nawet biochemii - mówiła szefowa Megmar i dodała: - Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie nie ma rozmów z przedsiębiorcami na temat wdrażania i postępów dotyczących europejskiej unii energetycznej, czyli te do czego powinniśmy się przyłączyć z prostego względu - jest to dla Polski tańsze.

Zapraszamy na filmową relację z tego wydarzenia.

Dodaj komentarz
Wszelkie prawa zastrzeżone