Uroczyste wręczenie stypendiów na WCh UW

W poniedziałek (18.06.) na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów laureatkom konkursu zorganizowanego przez Megmar. Z rąk prezes Magdaleny Drac-Tatoń nagrody odebrały Aleksandra Sypko oraz Aleksandra Roszak.

Zorganizowany przez Megmar konkurs został rozstrzygnięty 22 maja br. W finale znalazły się trzy studentki, a atrakcyjne finansowo stypendia oraz płatny staż wygrały Aleksandra Sypko oraz Aleksandra Roszak.

Aleksandra Sypko jest studentką I stopnia na kierunku Energetyka i Chemia Jądrowa. Jej praca konkursowa dotyczyła recyklingu ścieków. Z kolei Aleksandra Roszak jest studentką II stopnia na kierunku Chemia. Jej temat pracy konkursowej dotyczył zagospodarowania odpadów z procesów przemysłowych "Sieć".

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w sali Marii Skłodowskiej-Curie na Wydziale Chemii UW. - Jeszcze raz gratulujemy laureatkom i witamy w zespole Megmar. Mamy nadzieję, że ta nagroda oraz staż pomogą Wam podnosić swoje umiejętności oraz przyczynią się do osiągnięcia sukcesu - powiedziała wręczając stypendia Prezes Megmar Magdalena Drac-Tatoń.

Dodaj komentarz
Wszelkie prawa zastrzeżone