Megmar wspiera Klub Olimpiad Specjalnych Szarotka Opactwo

Firma Megmar rozpoczęła współpracę z Klubem Olimpiad Specjalnych Szarotka Opactwo. W ramach wsparcia zdolni sportowcy otrzymali odzież sportową marki Hummel.

- Efekty naszej pracy przekładają się na możliwość wspierania przez Megmar inicjatyw społecznych, kulturalnych i sportowych. Dlatego zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z Klubem Olimpiad Specjalnych Szarotka Opactwo. Mamy nadzieję, że dzięki temu młodzi sportowcy będą mogli podnosić swoje umiejętności i z dumą reprezentować Polskę nie tylko w kraju, ale także na międzynarodowych zawodach - mówi prezes Megmar Magdalena Drac-Tatoń.

Klub Olimpiad Specjalnych Szarotka Opactwo ma spore osiągnięcia na arenie krajowej. Na XI Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych sportowcy tego klubu zdobyli dziesięć złotych, dwa srebrne i trzy brązowe medale. Magdalena Czerwiec znalazła się ponadto w składzie reprezentacji Polski na Światowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi.

W ramach współpracy z Megmar młodzi sportowcy otrzymali koszulki, spodenki oraz dresy firmy Hummel z naszym logo. - Dziękujemy Megmar za nowe stroje sportowe dla naszych zawodników. Mamy nadzieję, że jest to początek udanej współpracy - mówi opiekun sportowców Jacek Szkoda. 

Zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych Szarotka Opactwo we wtorek zostali zaproszeni do strefy kibica w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, gdzie na spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą oraz jego małżonką zaprezentowali się w nowych strojach. Zachęcamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

 

Dodaj komentarz
Wszelkie prawa zastrzeżone