Megmar weźmie udział w III Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego

W czwartek, 26 kwietnia, w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum Sportu przy ul. 1 Maja w Bełchatowie przedsiębiorcy spotkają się na III Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego. Nie zabraknie tam też firmy Megmar, która zaprezentuje swoje produkty i technologie.

W III Forum wezmą udział przedsiębiorcy działający na terenie powiatu bełchatowskiego, województwa łódzkiego i powiatów partnerskich (Stalowa Wola, Słupsk, Myślenice, Proszowice, Kętrzyn) oraz partnerzy zagraniczni (Niemcy, Litwa, Ukraina). W dwóch poprzednich edycjach Forum uczestniczyło w sumie ponad 400 podmiotów gospodarczych. Wśród gości tegorocznego wydarzenia znajdą się eksperci, doradcy, przedstawiciele podmiotów odpowiedzialnych za gospodarczą koniunkturę i wspierających biznes, naukowcy.

Synergia nauki z biznesem, stworzenie płaszczyzny do popularyzacji źródłowej i najnowszej wiedzy w szerokim aspekcie działalności gospodarczej, ułatwienie firmom nawiązywania kontaktów biznesowych oraz skierowanie uwagi biznesu w kierunku innowacji w technologiach i zarządzaniu – to główne wyzwania III Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego.

Wartość udziału w Forum opisują zasadniczo te słowa: Wiedza – Kontakty – Promocja – Inspiracje - Prestiż. Motywem przewodnim wszystkich wykładów i prezentacji będzie rozwój oparty o nowoczesne narzędzia do zarządzania firmą w obliczu postępującej globalizacji gospodarki, wirtualizacji życia i pogoni za nowymi technologiami. Takie pojęcia jak brand marketing, elektromobilność i cyberprzestępczość warto znać i korzystać z tej wiedzy praktycznie dla budowania mocnej i stabilnej marki oraz dynamicznego rozwoju własnej firmy. W trakcie Forum poznamy wyróżniających się lokalnie przedsiębiorców, czyli laureatów konkursu Starosty Bełchatowskiego „Firma na medal”.

Na Forum złożą się prelekcje i dyskusje. Będą im towarzyszyć prezentacje firm w formie stoisk wystawienniczych, otwartych dla zwiedzających. Wśród nich znajdować się będą firmy prezentujące swoje produkty i usługi. Swoje miejsce znajdzie Firma MERR prezentacja męską mode biznesową a Warszawski Star-up JEDNOŚLAD zaprezentuje elektryczne skutery. Zlokalizowanie wydarzenia w łatwo dostępnym miejscu Bełchatowa, w warunkach przestronnej hali sportowej przy ul. 1 Maja 6 to jego dodatkowy atut.

Organizatorzy przekonują, że warto tego dnia przyjść, by zapoznać się z ofertą poszczególnych firm, bo każda z nich przygotowała dla odwiedzających specjalne bonusy.

 

źródło: III Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego

 

Dodaj komentarz
Wszelkie prawa zastrzeżone