Megmar otworzył nowy oddział sprzedaży i dystrybucji w Hiszpanii

Z początkiem kwietnia br. Megmar rozszerzył swoją działalność o kolejny rynek. Nowy oddział firmy został uruchomiony w Las Palmas i będzie odpowiedzialny za sprzedaż i dystrybucję specjalistycznych produktów chemii przemysłowej oraz kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorstw prowadzących działalność na rynku hiszpańskim. Oddziałem w Las Palmas kierować będzie Rosa María Granados Curiel.

„Polska branża chemii przemysłowej cieszy się dużym uznaniem wśród zagranicznych podmiotów. Decyzja o uruchomieniu oddziału w Hiszpanii podyktowana jest naszym wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań i produktów oraz rosnącym zainteresowaniem międzynarodowych Klientów. To, co wyróżnia Megmar, to optymalne kosztowo, skuteczne technologie, które jednocześnie pozwalają na ograniczenie emisji substancji szkodliwych do środowiska, czyniąc przemysł bardziej ekologicznym” - mówi Prezes Megmar Magdalena Drac-Tatoń.

Hiszpański oddział Megmar skupi się przede wszystkim na sprzedaży i dystrybucji rozwiązań i technologii z zakresu tzw. „zielonej chemii”, które przekładają się bezpośrednio na ekologię przy jednoczesnym zwiększeniu rentowności procesów produkcyjnych oraz trwałości i żywotności urządzeń. Jednym z proponowanych rozwiązań jest gama powłok malarskich, które nie zawierają substancji toksycznych, mutagennych ani związków lotnych i przeciwdziałają korozji. Hiszpańscy Klienci będą mogli także skorzystać z szerokiej oferty preparatów do usuwania zabrudzeń ekstremalnych w przemyśle, chemii gospodarczej mającej zastosowanie m.in. w branży hotelarskiej czy produktów do kondycjonowania ścieków bytowych i przemysłowych.

„Nasza strategia zakłada indywidualne podejście do każdego Klienta i oferowania produktów i rozwiązań odpowiadających potrzebom danej branży. Nie zamierzamy zmieniać tego kierunku na rynku hiszpańskim. Chcemy jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych partnerów, także w ramach nowo otwartego oddziału” - deklaruje Prezes Megmar.


Adres placówki:
Megmar Espana
Avda Pintor Felo Monza, 37 portal 3 piso 2C
35019 Las Palmas, Espana

Dyrektor oddziału:
Rosa María Granados Curiel
Ph. +34 634 80 29 94
email: rosa.granados@megmar.com.pl

Dodaj komentarz
Wszelkie prawa zastrzeżone