Doświadczenie

Od ponad 15 lat produkujemy i dostarczamy preparaty chemiczne do największych zakładów przemysłowych aktywnych na polskim rynku: energetycznym, ciepłowniczym, górniczym, petrochemicznym i hutniczym. Nasze produkty wykorzystywane są również z powodzeniem przez spółki działające w branży: papierniczej, meblarskiej i motoryzacyjnej. 

Wśród naszych stałych Klientów wskazać można zarówno na podmioty mające strategiczne znaczenie dla polityki energetycznej w Polsce i Europie, jak i podmioty działające na rynkach lokalnych, wykorzystujące produkty Megmar w celu poprawy wydajności, zwiększenia jakości produkcji lub optymalizacji kosztów eksploatacji stosowanych instalacji i urządzeń.

Wieloletnie doświadczenie w branży chemicznej i dotychczas zrealizowane dla naszych Klientów projekty pozwalają nam zapewnić kompleksową obsługę procesów stosowania preparatów chemicznych Megmar w cyklach produkcyjnych i przemysłowych. Bazując na kompetencjach naszej kadry i dotychczasowej praktyce z powodzeniem stosujemy innowacyjne rozwiązania,  które zmierzają do ciągłego udoskonalania naszych produktów lub modyfikacji ich zastosowania w celu osiągnięcia zamierzonego przez Klientów celu.

Wszelkie prawa zastrzeżone