"Traktat o..." wernisaż zdjęć Magdaleny Drac-Tatoń

10 maja br. o godz. 18.00 w PGE Giganty Mocy MCK Bełchatów odbędzie się wernisaż zdjęć Prezes Megmar Magdaleny Drac-Tatoń "Traktat o...".

"W człowieku, który uważa, że wszystko już było i nic nie może go zadziwić, umarło to, co najpiękniejsze - uroda życia" - pisał Ryszard Kapuściński. Prezes Megmar nawiązując do tych słów zaprezentuje wystawę zdjęć ze swoich podróży w PGE Gigantach Mocy MCK Bełchatów.

Magdalena Drac-Tatoń jest założycielką firmy Megmar, tworzącej nowoczesne technologie dla różnych sektorów przemysłowych. Z wykształcenia chemik, ukończyła prestiżową Akademię Łomonosowa w Moskwie. Przy projektowaniu i wdrażaniu swoich produktów zwraca szczególną uwagę na innowacyjność rozwiązań, ekologię i ochronę środowiska. Łączy działalność prowadzonej przez siebie firmy z realizacją inicjatyw charytatywnych oraz sportowych. Ceni ciekawą literaturę, muzykę i teatr.

Wśród jej zainteresowań znajdują się także sztuki wizualne, w szczególności fotografia - urodę otaczającego ją świata stara się uchwycić w obiektywie aparatu. Odnajduje siebie w podróży i fotografii podróżniczej, w której chce się dzielić energią, a także historią danego miejsca.

Spotkania z pasjonatami z Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego stanowią cenną motywację do rozwijania tych zamiłowań.

Dodaj komentarz
Wszelkie prawa zastrzeżone